Kylie en Jelmer uit Hilversum gaan aan de slag in vtwonen: zelf aan de slag. De twee wonen samen met hun dochter Lois in een jaren’50 woning in Hilversum. Ze zijn nog altijd gelukkig in het huis waar ze drie jaar geleden kwamen wonen, maar er moet zeker nog wat gebeuren. Alhoewel ze al veel geklust hebben, is de woonkamer nog niet af. Daar moet in vtwonen: zelf aan de slag verandering in komen.
Kylie en Jelmer vtwonen: zelf aan de slag
Kylie en Jelmer willen hun woonkamer aanpakken in vtwonen: zelf aan de slag. Ze weten echter niet zo goed wat ze met hun woonkamer aan moeten. Aan de ene kant moet het een gezellig plekje worden en aan de andere kant moet er ook ruimte komen voor hun dochter Lois.
Stylist Leonie Mooren helpt de twee maar al te graag mee om een plan te maken voor de nieuwe woonkamer. Jelmer hoopt in het idee wel wat mannelijkheid in het interieur terug te kunnen zien. Of dat lukt, merken we op zondagavond om 19.30 uur op SBS6.
Meer vtwonen
➡ Deborah en Wouter in vtwonen: verbouwen of verhuizen
➡ Rachida en Steven in vtwonen: zelf aan de slag
➡ Maarten, Elise en Kai in vtwonen: verbouwen of verhuizen
➡ Wendy en Quincy in vtwonen: zelf aan de slag
➡ Merel en Pieter uit Aalsmeer in vtwonen: verbouwen of verhuizen