Op 28 augustus om 20:30 is het nieuwe seizoen van ‘Chateau Meiland’ te zien op SBS6. In het nieuwe seizoen zien we de vorderingen bij hun nieuwe pension.
Ook verwachten we dat Maxime en Montana meer naar de voorgrond treden. Ook Claire en Vivé zullen vaker te zien zijn, en Maxime geeft een kijkje in haar nieuwe villa in Noordwijk. Martien Meiland, blijft de smaakmaker van het programma.
Naar al dat geklus is het tijd om weer eens wat meer te genieten.
Hun nieuwe pension
De familie vindt het vermaken van gasten het leukste om te doen. Uiteraard, willen Martien en Erica er ook geld aan verdienen.
Hun nieuwe pension in Noordwijk kochten ze voor 1,5 miljoen euro. In de afgelopen maanden is er flink verbouwd, het is nu zelfs mogelijk om in het pension te overnachten. Voor een overnachting betaal je minimaal 200 euro. Dan bevind je je wel op loopafstand van het strand.
Positief ondanks tegenvallende kijkcijfers
De familie blijft positief ondanks dat de kijkcijfers wat terugvallen. Desondanks worden de meeste afleveringen meer dan 1 miljoen keer bekeken. En ze ontvangen nog steeds een mooi bedrag per aflevering.
Foto © Edwin Smulders