Anouk Smit is te zien in The Voice Kids. Anouk is veertien jaar oud en afkomstig uit St. Isidorushoeve, een plaats in de buurt van Haaksbergen en Enschede. Anouk heeft dan ook beetje een Twents accent en het is dan ook niet heel verrassend in welk team ze terecht komt.
Anouk Smit in The Voice Kids
Anouk Smit doet mee aan The Voice Kids. Zingen doet ze maar al te graag en dit jaar heeft ze dan ook eindelijk de stap gezet naar een talentenjacht. “Ik sta hier omdat een vriendin van mij heeft gezegd dat ik gewoon mee moet doen aan The Voice Kids.” Het is haar droom om verder te komen met haar band Into the Light.
Anouk zingt Calm after the Storm van Ilse De Lange en Waylon. Anouk begeleidt zichzelf met de gitaar en krijgt de stoelen van Douwe Bob, Ali B, Ilse De Lange omgedraaid. Ilse wil ook maar al te graag nog een stukje zingen met Anouk. Het is dan ook niet heel verrassend dat Anouk kiest voor niemand minder dan Ilse De Lange.
Anouk Smit is te volgen via Instagram.